contact contact

Adres kerkgebouw:
Lithsedijk 5
5397 EA Lith
KvK-nummer 76429334

Voorganger:
Mevr. drs. Scarlett Lerrick-Zegwaard
0344-785807
voorganger@pkn-lith-oijen.nl

Kerkenraad:
Scriba:

Mevr. Adri de Vriend-Vinke
0412-481156
scriba@pkn-lith-oijen.nl

Voorzitter:
Dhr. Peter Bosch
0412-492894
voorzitter@pkn-lith-oijen.nl

Kerkrentmeester:
Dhr. Jan Lacet
06-50462852
kerkrentmeester@pkn-lith-oijen.nl

Diaconie:
KvK-nummer 76429466
Mevr. Maren te Rehorst
06-11237718
diaconie@pkn-lith-oijen.nl

Dhr. Chris Loermans
0412-646663

Kindernevendienst:
Mevr. Jolanda van Maren
06-28 534 824
kindernevendienst@pkn-lith-oijen.nl

Jongeren/Tienerdienst:
Dhr. Wouter Zegwaard
0344-785807
tienerdienst@pkn-lith-oijen.nl

Preekvoorziening:
Mevr. Hennie Bosch / dhr. Peter Bosch
0412-492894
preekvoorziening@pkn-lith-oijen.nl

Redactie kerkblad:
Mevr. Tineke van de Kuit en mevr. Christine de Graaff
kerkblad@pkn-lith-oijen.nl

Beheer gebouwen en begraafplaatsen:
Dhr. Co Eikelenboom
0412-481962
beheer@pkn-lith-oijen.nl

Vragen en/of opmerkingen over de website?
mail naar Wilco Lacet: webmaster@pkn-lith-oijen.nl
 

 

terug